TAYMAZ-BOOK-ALTERNATIVE


Fakültemizde Sismoloji Laboratuvarının kurucusu ve “Sismoloji, Sismotektonik, Jeodinamik” araştırma grubunun mentörü, üretken ve uluslararası ölçekte nitelikli hocamız Prof. Dr. Tuncay Taymaz Jeofizik Bilim Dalının önemli dergilerinden  biri olan Elsevier Publications serisinde yer alan Tectonophysics WOS SCI  dergisine Editorial Board Member ve  Associate Editor olarak seçilmiştir.

Fakültemiz, Jeofizik Mühendisliği Bölümü öğretim üyemiz, Sismoloji Laboratuvarının kurucusu ve "Sismoloji, Sismotektonik, Jeodinamik" araştırma grubunun mentörü, üretken ve uluslararası ölçekte nitelikli hocamız Prof. Dr. Tuncay Taymaz  ISI-WoS Clarivate kapsamında Elsevier Publications serisinde yer alan Jeofizik ve Jeoloji Bilim Dallarının önemli dergilerinden biri olan Journal of Asian Earth Sciences (JAES) dergisine 5 Aralık 2022 tarihi itibariyle  Associate Editor-in-Chief olarak seçilmiştir.


WhatsApp Image 2023-01-11 at 23.48.09


Fakültemiz Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Sismoloji, Sismotektonik, Jeodinamik araştırma grubunda yer alan üretken öğretim üyesi Prof. Dr. Seda Yolsal-ÇevikbilenELSEVIER Publications serisinde yer alan Journal of Asian Earth Sciences: X dergisine Associate Editor in Chief olarak seçilmiştir.


IMG-20210712-WA00001


Sismoloji, Sismotektonik, Jeodinamik araştırma grubumuzda yer alan üretken ve nitelikli hocamız Doç. Dr. Tuna Eken, Jeofizik Bilim Dalının önemli dergilerinden biri olan Springer Publications serisinde yer alan Pure and Applied Geophysics WOS SCI dergisi Editorial Board ta Associate Editor olarak seçilmiştir.


İTÜ'nün tanıtımına ve uluslararası görünürlüğüne (sıralamalar) önemli katkılarda bulunan öğretim üyelerimizi tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.